Nasza oferta

Pielgrzymki

Włochy, Rzym, Ziemia Święta, Fatima, Hiszpania

Praga - Paryż - Lourdes - Mariazell


PROPONOWANY PROGRAM:

DZIEŃ I:

Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Pragi (9 godzinny postój w stolicy Czech). Zwiedzanie Starego MIasta: Loreto ( sanktuarium Domku z Loreto), Złota Uliczka, Katedra św. Wita i kaplica św. Wacława, dzielnica Mała Strana z sanktuarium Dzieciątka Praskiego, Rynek, Dzielnica Żydowska Josefov, Nowe Miasto. Przejazd na nocleg w Norymberdze.

 

DZIEŃ II:

Zwiedzanie Paryża: cmentarz Pere-Lachaise, Montmare i Bazylika Sacre Coeur, Sainte Chapelle, katedra Notre-Dame, Wieża Eiffle'a, Troccadero, Łuk Tiumfalny, PolaElizejskie, Plac de la Concorde. Nocleg.

 

DZIEŃ III:

Przejazd do centrum Paryża, zwiedzanie: Pałac Inwalidów, Sanktuarium Świętego Medalika na Rue de Bac, Panteon, Centrum Pompidou, La Defense, Luwr, czas wolny na zakupy. Nocleg.

 

DZIEŃ IV:

Przejazd do Chartres (jedna z najsłynniejszych gotyckich katedr) i do Zamków nad Loarą- zwiedzanie: Chambord-renesansowy zamek zbudowany na początku XVI wieku przez Franciszka I. Przejazd do Lourds- najsłynniejszego Sankturaium, Francji, miejsca licznych pielgrzymek chorych i niepełnosprawnych z całego świata. Zakwaterowanie w Lourdes. Nocleg.

 

DZIEŃ V:

Śniadanie. Zwiedzanie Lourdes: Sanktuarium i miejsce zwiedzania z objawieniami, dwupoziomowa bazylika, kościół podziemny św. Piusa X, Bazylika, Różańcowa, Grota objawienia Massabielle ze źródłem cudownej uzdrawiającej wody. Obiadokolacja. Nocleg.

 

DZIEŃ VI:

Przejazd do Avignon- położonego na lewym brzegu Rodanu, otoczonego w całości średniowiecznymi murami obronnymi. Zwiedzanie miasta: Pałac Papiezy, znany z piosenek most Saint-Benezet. Nocleg.

 

DZIEŃ VII:

Przejazd do Mediolanu. Zwiedzanie miasta: Katedra w centrum miasta z przełomu XIV-XV wieku, zamek obronny Sforzów-Castello Sforza, kosciół Santa Maria delle Grazie, Bazylika Św. Ambrożego. Przejazd na nocleg w Padwie.

 

DZIEŃ VIII:

Zwiedzanie Padwy: Bazylika św. Anotniego, zwiedzanie miasta, Piazza delle Erbe, historyczne centrum. Przejazd na nocleg w okolicach Mariazell.

 

DZIEŃ IX:

Przyjazd do Mariazell- Narodowego Sanktuarium Austrii położonego w przepięknej alpejskiej scenerii. W programie przewidziana jest Msza Święta w Bazylice Matki Boskiej Królowej Ludów Słowiańskich, po mszy zwiedzanie sanktuarium oraz obiektów znajdujących się w pobliżu. Nocleg.

 

DZIEŃ X:

Przejazd do Wiednia, zwiedzanie miasta: Parlament, Ratusz, Katedra Św. szczepana, Opera. Powrót do Polski w godzinach nocnych.

 

 

ZAPEWNIAMY:

  • przejazd autokarem lux (barek, video, wc)
  • 8 noclegów w Hotelu Etap
  • 8 śniadań, 8 obiadokolacji
  • opieka pilota/przewodnika
  • ubezpieczenie KL i NNW

 

CENA: od 2 290PLN/os

ul. Stawowa 3/2

40-095 Katowice

NIP: 643-113-38-61

tel. +48 32 206 85 62

kom. +48 507 179 108

kom. +48 501 771 782

e-mail: info.abraksas@interia.pl

Nr rachunku bankowego

ING Bank Śląski

8510501214-100000227132-7880

Nr walutowego konta bankowego w EUR:

ING BSK PL 64 1050 1214 1000 0090 7243 1266